Nový detský full od GT je tady!

Sen každého malého bikera sa konečne stal realitou!

DATA | //clanky/2023/stomper-fs | GT-Stomper-FS-thumb.jpg

Dlhé čakanie sa konečne skončilo. Teraz môžu aj malí bikeri zažiť výhody celoodpruženého bicykla bez toho, aby sa rodičom zruinovali ich peňaženky. Prečo? Spoločnosť GT Bicycles prišla na trh s novým detským celoodpruženým bicyklom za prijateľnú cenu s názvom GT STOMPER FS ACE.

Čo tento detský full ponúka?

GT STOMPER FS ACE ponúka 130/120 mm zdvihu na vzduchovom odpružení SR Suntour. Rámová platforma s názvom STOMPER FS G2 využíva systém zadného odpruženia Horst Link. Tento systém využíva letmé zavesenie tlmičov vo váhadle a predĺženie zadnej stavby pred hlavným čapom. To okrem iného znamená, že chod zadnej časti bude pomerne lineárny, a teda vhodný pre malého a ľahkého jazdca. Geometria bicykla je prispôsobená deťom tak, aby bicykel fungoval na 100 % a neobmedzovalo dieťa počas jazdy.

 

DATA | //clanky/2023/stomper-fs | Stomper-FS-1.jpg

STOMPER FS ponúkne aj vnútorné vedenie káblov v ráme, pätku prehadzovačky UDH, pohon 1x10 Microshift Advent s rozsahom kazety 11-48z a 30z prevodníkom na kľukách, teleskopickú sedlovku. Výplety WTB sú pripravené na prestavbu na bezdušové. Súčasťou sú skrutky na pripevnenie košíka na fľašu, ako aj skrutky na spodnej strane hornej rámovej trubky, kam môžete pripevniť držiak napr. na dušu alebo multikľúč.

Bicykel bude k dispozícii len v jednej veľkosti a špecifikácii a v dvoch farebných variantoch.

Cena a dostupnosť

A najväčšia pikoška na záver. Bicykel pre malého cyklistu môžete získať za xxx€! A môžete ho mať prakticky okamžite, pretože tieto bicykle sú momentálne skladom!

DATA | //clanky/2023/stomper-fs | Stomper-FS-2.jpg

[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky GT Bicycles.