Späť ku koreňom

Predstavenie nového sídla GT a ľudí spojených so značkou

Partia z The Loam Wolf sa zastavili v novom sídle GT Bikes v Orange County v Kalifornii, kam sa značka nedávno presťahovala a vrátila sa tak do oblasti svojho vzniku. Ľudia z The Loam Wolf sa stretli s celým tímom stojacim za GT, prehliadli si nové sídlo, dali si miestne tacos a samozrejme si zajazdili. A ako to všetko prebiehalo?   

Ako prvý ich privítal Mike Marro, ktorý vedie marketingové oddelenie a pre značku pracuje už 13 rokov. Spomenul význam návratu do oblasti, kde GT pred viac ako 50 rokmi vzniklo, a tiež to, aké sú plány GT s presťahovaním do vlastného sídla. V súčasnosti sa delí o budovu so spoločnosťou Cervélo, sesterskou značkou PON, ktorá je vlastníkom oboch značiek.   

Ďalej sa zoznámite s Jasonom Schiersom, ktorý je šéfom celej spoločnosti GT. V cyklistickom priemysle pôsobí od polovice 90. rokov a pracoval pre značky ako Reynolds, Enve a Crank Brothers. Spomína dlhú a bohatú históriu značky, na ktorej by chcel v budúcnosti stavať. 

Predstaví sa aj vedúci produktového oddelenia Mike "Steezy" Giese, ktorý bude hovoriť o tom, ako ho potešil prístup GT k veľmi kvalitnému produktu za dobrú cenu, v ktorom by chcel pokračovať aj pri vývoji nových platforiem.

Prehliadka nového sídla GT pokračuje oddelením inžinierov, ktorí vyvíjajú nové bicykle, BMX Benom - chlapíkom, ktorý má na starosti oddelenie BMX, Edom Fardosom - prevádzkovým šéfom celej spoločnosti GT, ktorý predtým pracoval pre Apple a mal na starosti uvedenie iPad a Apple Watch na globálny trh, Cindy Balsitisovou, ktorá je najdlhšie slúžiacim zamestnancom GT (od roku 2001), začínala ako grafik a nakoniec sa vypracovala na vedúcu administratívy celej spoločnosti GT.   

A je toho samozrejme oveľa viac. Pohodlne sa teda usaďte a pozrite si nové sídlo spoločnosti GT Bicycles od The Loam Wolf. 

 

[X]

Přihlašte se k odběru novinek!

Získejte přehled o novinkách a akcích značky GT Bicycles.